Aj fajčenie môže byť čiastočne zdravé. Toto je prvá e-cigareta od Xiaomi s vitamínmi | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aj fajčenie môže byť čiastočne zdravé. Toto je prvá e-cigareta od Xiaomi s vitamínmi

Novinky

Aj fajčenie môže byť čiastočne zdravé. Toto je prvá e-cigareta od Xiaomi s vitamínmi

Xiaomi, pomaly už niet odvetia kde tohto čínskeho gigantu niet. Najnovšie prekvapil skutočne zaujímavým gadgetom, ktorým poteší hlavne fajčiarov. Predstavil totiž e-cigaretu, ktorá je z časti zdravá. Doplnil ju totiž o vitamíny ako sú C, A, B6, B12 a E. Známymi ako „co-enzyme Q10“.  Skutočne inovatívne riešene.

Zdroj: produktová fotogafia

Táto e-cigareta by mala fungovať na princípe zohrievania tekutiny, ktorá vytvára aerosól obsahujúci nikotín, propylenglykol, glycerín, arómy (napr. jablko, mentolová, grapefruit, vanilka a ďalšie) a spomínané vitamíny. Cenovka tejto elektronickej cigarety pritom nie je nastavená vysoko, vide vás totiž zhruba ako 8-10 škatuliek cigariet, niečo málo pod 26€. Okrem toho táto elektronická cigareta príde aj so špeciálnou technológiou, ktorá automaticky zapína a vypína mechanizmus spúšťania v závislosti od toho či „ťaháte“ alebo nie.

Zdroj: Gizmochina.com, úvodný obrázok: pixabay

TIP  Asus predstavil nadupaný smartfón Zenfone Max Pro M1 s vysokým výkonom a veľkou 5000 mAh batériou

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.