Aj fajčenie môže byť čiastočne zdravé. Toto je prvá e-cigareta od Xiaomi s vitamínmi | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aj fajčenie môže byť čiastočne zdravé. Toto je prvá e-cigareta od Xiaomi s vitamínmi

Novinky

Aj fajčenie môže byť čiastočne zdravé. Toto je prvá e-cigareta od Xiaomi s vitamínmi

Xiaomi, pomaly už niet odvetia kde tohto čínskeho gigantu niet. Najnovšie prekvapil skutočne zaujímavým gadgetom, ktorým poteší hlavne fajčiarov. Predstavil totiž e-cigaretu, ktorá je z časti zdravá. Doplnil ju totiž o vitamíny ako sú C, A, B6, B12 a E. Známymi ako „co-enzyme Q10“.  Skutočne inovatívne riešene.

Zdroj: produktová fotogafia

Táto e-cigareta by mala fungovať na princípe zohrievania tekutiny, ktorá vytvára aerosól obsahujúci nikotín, propylenglykol, glycerín, arómy (napr. jablko, mentolová, grapefruit, vanilka a ďalšie) a spomínané vitamíny. Cenovka tejto elektronickej cigarety pritom nie je nastavená vysoko, vide vás totiž zhruba ako 8-10 škatuliek cigariet, niečo málo pod 26€. Okrem toho táto elektronická cigareta príde aj so špeciálnou technológiou, ktorá automaticky zapína a vypína mechanizmus spúšťania v závislosti od toho či „ťaháte“ alebo nie.

Zdroj: Gizmochina.com, úvodný obrázok: pixabay

TIP  Ako opraviť pokazenú databázu v Exceli alebo ako nahradiť časť textu za iný | EXCEL NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.