Airbus počas letu stratil kryty motora a ďalšie časti lietadla. Našťastie sú všetci v poriadku | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Airbus počas letu stratil kryty motora a ďalšie časti lietadla. Našťastie sú všetci v poriadku

Novinky

Airbus počas letu stratil kryty motora a ďalšie časti lietadla. Našťastie sú všetci v poriadku

Airbus počas letu stratil kryty motora a ďalšie časti lietadla. Našťastie sú všetci v poriadku

Ak ste leteli lietadlom tak určite poznáte ten pocit „bezmocnosti“ kedy viete, že bezpečnosť letu nemáte vo svojich rukách.

Podobné emócie zažili niekoľko dní dozadu aj pasažieri letu smerujúceho z Paríža do amerického Los Angeles, ktorým nad Grónskom sa začali rozpadávať lietadlo. Našťastie sa však jednalo len o časti lietadla, bez ktorých bolo možné doletieť na najbližšie letisko, vojenskú základňu Goose Bay na východe Kanady. Lietadlo okrem krytov stratilo počas letu ešte napríklad lopatky ventilátorov, ktoré majú na starosti vháňanie vzduchu ku kompresorom. Nižšie na obrázkoch si môžete pozrieť tento hrôzostrašný pohľad z výhľadu pasažierov.

A takto to vyzeralo naživo.


Zdroj: Twitter

TIP  Inteligentná lampa Xiaomi Philips Zhirui ponúka dokonalé osvetlenie v každom momente. Z jej ceny navyše padneš na zadok

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.