Age of Empires: Definitive Edition príde už 20. februára. Beta testovanie sa začína o pár dní | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Age of Empires: Definitive Edition príde už 20. februára. Beta testovanie sa začína o pár dní

Novinky

Age of Empires: Definitive Edition príde už 20. februára. Beta testovanie sa začína o pár dní

Pre všetkých fanúšikov legendárnej hry Age of Empires prinášame naozaj dobré správy. V auguste minulý rok nám Microsoft predstavil dve nové vydania tejto legendárnej hry, no do dnešného dňa sme sa avšak ani jedného nedočkali. Úplne nový titul Age of Empires IV príde zrejme až v druhej polovici tohto roku, no vylepšená verzia pôvodnej prvej hry z roku 1997 príde už o mesiac.

Age of Empires: Definitive Edition príde už vo februári

Nová prepracovanejšia verzia pôvodne prvého titulu Age of Empires príde s vylepšenou grafikou, prepracovanejším prostredím a v neposlednom rade, podporou 4K rozlíšenia. S novou verziou sa môžeme tešiť aj na zvýšený populačný limit, nové úrovne zväčšenia a vylepšené animácie. S gameplayom a grafikou sa taktiež zmenila aj hudba a oficiálna znelka na začiatku hry, ktorá prešla miernymi úpravami a bola nanovo nahratá v orchestri.

Ďalšou novinkou bude možnosť hrania multiplayeru prostredníctvom služby Xbox Live, samozrejme, podpora multiplayeru po domácej sieti sa z hry nevytratí. Miernou zmenou prejdú aj kampane. Každá kampaň obdrží špeciálne vylepšeného rozprávača pre každú misiu. Hráči taktiež určite ocenia aj vylepšenia pre svoje vlastné kampane a editor scenárov.

Microsoft pracuje aj na ďalších vylepšených verziách tejto legendárnej hry

Microsoft že vraj pracuje na vylepšených verziách aj ostatných herných titulov, Age of Empires II aj Age of Empires III. Ako sme už spomínali vyššie, Microsoft si stále drží eso v rukáve a dátum príchodu nového titulu Age of Empires IV drží naďalej v tajnosti.

TIP  NÁVOD | Ako získať kontrolu nad inštaláciou aplikácií z rôznych zdrojov vo Windowse

Age of Empires: Definitive Edition bude exkluzívne dostupná iba na zariadeniach s operačným systémom Windows 10 a bude ju možné zakúpiť za cca 20 eur priamo z obchodu Microsoft Store. Microsoft o pár dní spúšťa aj oficiálnu multiplayerovú beta verziu nového vydania, ktoré sa spustí 29. januára a môže sa doňho zapísať hocikto. Pokiaľ máte záujem o zapojenie sa do beta testovania, navštívte oficiálne stránky hry Age of Empires.

Zdroj: windowscentral.com, úvodný obrázok (AgeOfEmpires)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.