Affinity prináša aplikácie Photos a Designer do Microsoft obchodu. Photoshop má vážnu konkurenciu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Affinity prináša aplikácie Photos a Designer do Microsoft obchodu. Photoshop má vážnu konkurenciu

Novinky

Affinity prináša aplikácie Photos a Designer do Microsoft obchodu. Photoshop má vážnu konkurenciu

Ešte v novembri minulého roka sme vám priniesli recenziu aplikácie Affinity Designer, ktorá je alternatívnou a hlavne plnohodnotnou náhradou populárneho Photoshopu Designer.

Affinity aplikácie nájdeme už aj v Microsoft obchode

Dovtedy aplikácia bola dostupná exkluzívne len pre Mac zariadenia, čo sa však zmenilo. Affinity prinieslo svoje aplikácie aj na Windows 10 PC. Od včerajšieho dňa ich je možné stiahnuť aj priamo z obchodu. Inými slovami aplikácie od Affinity sú dostupné už aj pre Windows 10 S zariadenia.

Pretých, ktorí aplikácie ako Affinity Designer a Affinity Photo nepoznali tak sa jedná o plnohodnotné  alternatívy voči aplikáciám Photoshop a Photoshop Designer. Z nich v podstate vychádzajú aj rozhrania Affinity aplikácií, ktoré sa však následne dájú prispôsobiť. Aplikácie tak isto ponúka celkom široké možnosti úpravy obrázkov. „Ochutnávku“ funkcionalít si môžete pozrieť nižšie vo videu.

Affinity Designer
Affinity Designer
Developer: Serif Europe Ltd
Price: $49.99  $34.99
Affinity Photo
Affinity Photo
Developer: Serif Europe Ltd
Price: $49.99  $34.99
Zdroj: vlastný

TIP  5 skvelých funkcií, o ktorých ste nevedeli v novom Gmaile

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.