Acer odhalil podrobnosti o notebookoch Nitro 5 a Spin 1 s Windows 10
Connect with us

Acer odhalil podrobnosti o svojich notebookoch Nitro 5 a Spin 1 s Windows 10

Novinky

Acer odhalil podrobnosti o svojich notebookoch Nitro 5 a Spin 1 s Windows 10

Pred štyrmi týždňami na udalosti Next@Acer spoločnosť oznámila svoju úplne novú líniu herných notebookov Nitro. Tie sú zamerané najmä na príležitostných hráčov. Vydanie zariadenia oznámili minulý mesiac a v týchto dňoch vydali viac podrobností o Nitro 5.

Špičkový herný notebook za dostupnú cenu

Zariadenie môže obsahovať procesor Intel Core 7. Generácie – spolu s grafickou kartou Nvidia GeForce GTX 1050 alebo 1050 Ti alebo sériu čipov AMD série A siedmej generácie, ktorá bude používať grafickú kartu Radeon RX550. Tá napája 15,6 palcový IPS displej s rozlíšením 1080p a obsahuje zvukové zariadenia Dolby Audio Premium a Acer TrueHarmony pre neuveriteľnú hĺbku zvuku. K dispozícii je tiež komplexný výber portov, ktorý zahŕňa jeden USB 3.1 Typ-C, jeden USB 3.0 Typ-A, dva USB 2.0 Typ-A, jeden HDMI 2.0 a jeden gigabit Ethernet port.

Nitro 5 príde do Severnej Ameriky v júli za 799 USD, čo je výborná cena za herný notebook. V Číne sa ho tiež dočkajú v júli za 5499 CNY a ako posledný príde do regiónov EMEA za 1 099 eur v auguste.

Zdroj: blogs.windows.com

Acer tiež oznámil nový konvertibilný notebook Spin 1. Je to notebook s otočnou obrazovkou, ktorý váži len 1.25 kg a je hrubý len 14 mm. Má 11,6-palcový displej s rozlíšením 1080p, ktorý sľubuje 178-stupňový uhol pohľadu. Dočkáte sa tu však iba 4 GB RAM a 32 GB, 64 GB alebo 128 GB úložného priestoru, ale za cenu 329-399 eur to nie je také zlé. V júli bude k dispozícii v USA a EMEA.

TIP  Ako opraviť pokazenú databázu v Exceli alebo ako nahradiť časť textu za iný | EXCEL NÁVOD

Zdroj: blogs.windows.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.