Najčítanejší Windows 10 portál

Rada Acer Aspire Z: horúce novinky už toto leto!

Acer Aspire Z

Acer Aspire Z je nová rada all in one počítačov, ktorú spoločnosť Acer prinesie už toto leto na svetové trhy. Model ZC 700 prinesie uhlopriečku 19,5“ palca a model Z3-710 prinesie uhlopriečku o veľkosti 23,8“ palca. Oba modely budú mať dotykovú obrazovku s 10-timi dotykmi naraz. Modely radu Aspire Z prídu na trh s predinštalovaným Windows 8.1 s možnosť upgradu na Windows 10.

Acer Aspire Z

Oba modely majú 1080p Full HD video kamery pre dokonalý obraz pri rozhovoroch s vašimi priateľm, stereo reproduktory s technológiou Acer True Harmony a s technológiou Dolby Digital plus Home Theatre, ktoré vám ponúknu úžasne čistý zvuk. Navyše budú aj duálne digitálne mikrofóny, ktoré zabezpečia čistotu vášho hlasu aj v hlučnejšom prostredí. Obrazovky nových modelov bude možné nakláňať od -5°do25°, aby bolo zabezpečené vaše pohodlie pri sedení pred počítačom. Acer spomína, že tieto počítače by mohli mať konfigurácie viaceré, napríklad procesory budú od tried Intel Core, Pentium či Celeron. Ďalej počítače budú podporovať veľkosť RAM pamäte až do 8GB a 2TB úložného prietoru. Bude možnosť pridať aj DVD super Multi optickú mechaniku. Uvidíme v lete za akú cenu sa k nám tieto novinky dostanú.

TIP  HTC to poriadne prepísklo! K novému smartfónu HTC U12 s prívlastkom vlajková loď nebude možné pripojiť slúchadlá!
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.