64GB pamäťová karta za menej ako 15€? Áno aj to sa dá! Využi tento exkluzívny kupón, ktorý sa tak často nevidí | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

64GB pamäťová karta za menej ako 15€? Áno aj to sa dá! Využi tento exkluzívny kupón, ktorý sa tak často nevidí

Netac 64GB Pro

TIP REDAKCIE

64GB pamäťová karta za menej ako 15€? Áno aj to sa dá! Využi tento exkluzívny kupón, ktorý sa tak často nevidí

Určite to poznáš, nedostatok úložného priestoru vie prekvapiť v tú v najnevhodnejšiu chvíľu. Napríklad počas koncertu, na ktorý si sa tešil či počas rodinnej oslavy kedy chceš zachytiť momenty, ktoré sa už viackrát nebudú opakovať. Nuž, s týmto problémom sa dá bojovať buď kúpením zariadenia s väčším úložným priestorom čo môže vyjsť skutočne draho alebo pomocou pamäťovej karty. My sme si dnes pre vás pripravili vďaka exkluzívnej spoluprácu s portálom Cafago.com akciu na vysokorýchlostnú pamäťovú  kartu s kapacitou 64GB, ktorá ťa za podmienky využitia kupónu „PS02641“ bude stáť len 14,59€.

Pamäťovú kartu Netac 64GB Pro nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „PS02641“

Pamäťová karta Netac 64GB Pro sa môže pochváliť rýchlosťou zápisu dát 40MB/s a rýchlosťou čítania 98MB/s. 

Okrem toho táto pamäťová karta je vybavená viacerými technológiami. Dokáže si napríklad poradiť s extrémnymi teplotami od -40℃ až do 85 ℃, je odolná voči magnetickému poškodeniu, je vode odolná (IP X7) a nezaváha ani pri väčších otrasoch. Využiť ju môžeš v podstate vo všetkých zariadeniach, ktoré podporujú rozšírenie pamäte o Micro SD kartu.

Pamatova karta vlastnosti

Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa ponuka zaujala tak určite dlho neváhaj. Kupón je totiž platný len pre prvých 20 z vás.

Pamäťovú kartu Netac 64GB Pro nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „PS02641“

TIP  Športový Xiaomi batoh môžeš momentálne získať za neuveriteľných 7,50 eur! Využi exkluzívny kupón čo najskôr

Zdroj: TS, obrázky: produktové fotografie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.