50% používateľov má vo svojom PC poslednú veľkú aktualizáciu Windows 10 April. Patríte medzi nich aj vy? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

50% používateľov má vo svojom PC poslednú veľkú aktualizáciu Windows 10 April. Patríte medzi nich aj vy?

windows 10 april update

Windows 10

50% používateľov má vo svojom PC poslednú veľkú aktualizáciu Windows 10 April. Patríte medzi nich aj vy?

Windows 10 April aktualizácia alebo v našich končinách známa skôr ako „Jarná aktualizácia“ nájdeme podľa najnovšieho reportu spoločnosti AdDuplex vo viac ako 50% počítačoch.

Ako býva už zvykom tak spoločnosť Microsoft veľké aktualizácie distribuuje vo viacerých vlnách pričom obdobie dosiahnutia takto veľkého počtu používateľov býva častokrát oveľa dlhšie ako 1 mesiac od uvoľnenia aktualizácie. Znamená to, že stále viac a viac používateľov aktívne vyhľadáva aktualizácie. Pre porovnanie, Windows 10 Creators Update aktualizácii, ktorá je veľkostne porovnateľná s aktuálnou Jarnou aktualizáciou trvalo zhruba 3 mesiace kým zasiahla rovnaký počet používateľov.

Aktualizácia Windows 10 April update je dostupná pre používateľov Windowsu 10 od 30. apríla, ktorí ju mohli od tohto dátumu manuálne vyvolať. Microsoft ju následne s niekoľko dňovým oneskorením začal postupne uvoľňovať aj pre používateľov, ktorí ju cielene nevyhľadali.

Ak ešte nemáte aktualizáciu stiahnutú vo svojom PC a chceli by ste ju mať, tak choďte do Nastavení PC > Aktualizácie > a vyhľadajte najnovšiu aktualizáciu.

Zdroj: AdDuplex via WindowsLatest.com, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Nadšencom mobilného Windowsu sa podaril ďalší husársky kúsok! Windows 10 ARM funguje aj na Lumii 950. Podpora ďalších Windows 10 smartfónov je len otázkou času

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.