5 prkotín z Číny, ktoré sa zídu každému z nás | GADGETY ZA PÁR ŠUPIEK #2 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

5 prkotín z Číny, ktoré sa zídu každému z nás | GADGETY ZA PÁR ŠUPIEK #2

Novinky

5 prkotín z Číny, ktoré sa zídu každému z nás | GADGETY ZA PÁR ŠUPIEK #2

5 prkotín z Číny, ktoré sa zídu každému z nás | GADGETY ZA PÁR ŠUPIEK #2

Minulý týždeň sme si povedali, že vám budeme pravidelne dávať do pozornosti viacero zaujímavých gadgetov z Číny, ktoré sa zídu takmer väčšine z nás a zároveň sú dostupné za skvelé ceny, ktoré sa dajú len ťažko zrovnať s našimi.

Písali sme o 32GB SD karte od Samsungu, ktorá stála menej ako 11€ o mini kamere za pár šupiek  so rovnakou cenovkou a ďalších drobnostiach.

Ani tento týždeň nebude iný, pripravili sme si pre vás opäť viacero zaujímavých produktov.

Nabíjací adaptér do auta s dvomi portmi

Prvým našim tipom je nabíjací adaptér, ktorý sa nie lenže pýši dvoma portmi či logom Xiaomi, ale aj technológiou rýchleho nabíjania. Jeho cenovka je niečo málo nad 5€. Preto ak uvažujete o tom, že si zaobstaráte podobný kúsok do vášho auta, tak by ste nemali premeškať túto ponuku, ktorá sa predáva s podpultovou cenou v takmer 50% zľave.

Zdroj: produktová fotografia

Tento skvelý gadget nájdeš v zľave tu

Urobte s všednej TV inteligentnú

Druhým typom potešíme majiteľov starších televízií. Dávame vám totiž do pozornosti šikovný TV BOX, ktorý je možné k TV pripojiť pomocou HDMI konektora, a tak premeniť obyčajnú TV na inteligentnú.

Zdroj: produktová fotografia

TV Box nájdeš tu

Selfie tyč pre ešte lepšie fotografie

Ďalším našim tipom je táto kompaktná selfie týč, ktorej cenovka je momentálne nastavaná skutočne nízko, niečo málo pod 15€. Okrem dobrej ceny tak dostanete brandovanú selfie tyč, ktorá sa pýši logom Xiaomi čo znamená, že sa tešiť môžete na viacero vychytávok. Napríklad kovovým prevedením, ovládaním cez Bluetooth a ďalšími drobnosťami.

TIP  Jeden z najkrajších smartfónov so 6GB RAM, duálnym fotoaparátom môžeš aktuálne získať za cenu smartfónu strednej triedy

Zdroj: produktová fotografia

Svoji Xiaomi Selfie tyč nájdeš tu

Elektrická zubná kefka

Elektrická zubná kefka má viacero výhod oproti tým klasickým, o tom niet pochýb. Práve preto vám dávame do pozornosti túto elektrickú zubnú kefku, ktorá sa môže pochváliť vstavanou batériou, ktorá vydrží až 25 dní prevádzky. Tak isto obsahuje aj viacero módov čistenia, klasický mód, pre citlivé zuby, masážny mód  a pre bielenie. Mimochodom, vybračná frekvencia tejto kefky je viac ako 37000 kmitov za minútu. Ďalšou vychytávkou je, že zubnú kefku môžete prepojiť aj s aplikáciou v mobile. PS: stojí niečo málo nad 36€, preto ak uvažujete, že by ste chceli skúsiť tento typ zubnej kefky, tak by ste nemali dlho váhať, 35% zľava je totiž časovo obmedzená.

Zdroj: produktová fotografia

Elektrickú zubnú kefku za bomba cenu nájdeš tu

Posledným našim typom je nočná lampička Xiaomi

Stalo sa vám niekedy, že ste išli v noci na WC a zakopli ste napríklad do stoličky či skrine? Určite áno, nám sa to stalo už viackrát. Aby ste sa vyhli týmto nepríjemnostiam tak vám dávame do pozornosti zariadenie Xiaomi MiJIA IR Sensor, ktorý reaguje na pohyb a po jeho detekcii sa rozsvieti, ale nie až tak aby vás „prebudilo“ na plno.

Zdroj: produktová fotografia

Nočnú lampu Xiaomi nájdeš tu

TIP  Aj takto môže vyzerať retro týždeň. Kórejský operátor začal predávať staručké smartfóny iPhone 3GS

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.