5 gadgetov z Číny,  ktoré vám vyčaria úsmev na tvári | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

5 gadgetov z Číny,  ktoré vám vyčaria úsmev na tvári

Novinky

5 gadgetov z Číny,  ktoré vám vyčaria úsmev na tvári

5 gadgetov z Číny,  ktoré vám vyčaria úsmev na tvári

Dnes sme si pre vás pripravili niekoľko zaujímavých typov na gadgety z Číny, ktoré jednoducho stoja za to.

Prvým gadgetom, ktorý určite vyčarí úsmev a to nie len mladším ročníkom, ale aj tým starším je dron VISUO XS809HW, ktorý sa môže pochváliť okrem nadpriemernej výdrže batérie okolo 10 minút, ktorá je v cenovej kategórii okolo 30€ skôr výnimkou tak aj 6-Axis Gyro stabilizáciou, vďaka ktorej je dron vhodný aj pre začiatočníkov.

Zdroj: tomtop.com

Dron obsahuje aj viacero vychytávok ako je napríklad špeciálne tlačidlo, ktoré keď stlačíte tak sa vám vráti domov, bez toho aby ste ho museli navigovať. Nechýba ani špeciálny joystick pracujúci na 2.4GHz frekvencii podporujúci viacero „trikov“, napríklad otočenie drona za letu či funkcií a módov ako je napr. pristávania, zachytenie fotografie či videa.  Dron by mal byť schopný zaletieť až do vzdialenosti až 100 metrov.

Tohto drona v limitovanej ponuke nájdeš tu

Druhým našim typom je príslušenstvo do auta, ktoré stojí menej ako 10€. Konkrétne reč je o transmittery, ktorý  okrem toho, že ponúka aj slot pre USB tak plní aj úlohu mikrofónu pre prípadne telefonické rozhovory či hlasovú asistentku. Prepojiť smartfón s autom tak nebolo nikdy jednoduchšie.

Zdroj: tomtop.com

Transmitter s USB slotom nájdeš v akciovej ponuke tu

Tretím a pre nás z toho výberu asi najzaujímavejším gadgetom je táto špeciálna bezdrôtová nabíjačka Qi Wireless Fast Charging , ktorá prostredníctvom wireless technológie dokáže nabiť smartfóny. Toto zariadenia ponuka 2 módy nabíjania, klasický (Output 5V/1A, 5W Max) a rýchly mód (Output 9V/1.2A, 10.8W Max). Medzi ďalšie výhody patrí aj to, že je vybavený protišmykovými podložkami a nabíja s efektívnosťou vyššou ako 73%.

TIP  Hra Layers of Fear je hororové pecka, ktorá je dostupná aktuálne na Steame zadarmo. Ponuka je časovo obmedzená

Zdroj: tomtop.com

PS: stojí niečo málo nad 10€, preto ak rozmýšľate o podobnom type zariadenia tak dlho neváhajte, totiž čoskoro na ňho skončí 38% zľava.

Svoju Qi Wireless Fast nabíjačku v zľave nájdeš tu

Štvrtým našim typom je inteligentný náramok Xiaomi Mi Band 2, ktorý si rozumie so všetkými operačnými systémami, vrátane Windows Phone (aplikácia Bind Mi Band). Tento inteligentný náramok je momentálne dostupný v 41% za necelých 20€ a ponúka všetko čo by ste od fitnes náramku mohli očakávať, a aj niečo navyše. Poskytuje napríklad plnú synchronizáciu so smartfónom, od pripomienok, až po analýzu vašej aktivity cez športovanie, spánok až po inteligentné budenie.

Zdroj: vlastný

Xiaomi Mi Band 2 v 41% zľave nájdeš tu

To najlepšie sme si nechali na záver – Xiaomi kolobežka. Asi každý z nás túžil keď bol malý po kolobežke, a teraz prišiel čas si ho splniť, ale nie hocijakou kolobežkou. Táto kolobežka okrem toho, že je skutočne skladná a ľahko prenosná vďaka váhe 12.5kg ponúka aj elektrický pohon a to až do rýchlosti 30km/hod. s nosnosťou do 100kg. Kolobežka je celá vyhotovená z kovu a ponúka v útrobách batériu o kapacite 18650 mAh, čo sa pretavilo do  výdrže dojazdu až 30km. Je vybavená systémom E-ABS, duálnymi brzdami a s brzdnou dráhou do 4m.

Zdroj: tomtop.com

Mimochodom, kolobežka je skutočne smart a ponúka aj aplikáciu pre telefón kde je možné vidieť všetko od vašej rýchlosti až po vaše zvyky či stav batérie. Momentálne je dostupná v 38% zľave a s kupónom „XMSC140“ viete ušetriť ešte ďalšie desiatky €.

TIP  Nedávno predstavený Xiaomi Mi Band 3 vďaka exkluzívnemu kupónu môžeš mať najlacnejšie na trhu. Toto určite nepremeškaj!

Xiaomi kolobežku nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “XMSC140”

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.