3 očakávané zmeny v blížiacej sa aktualizácii Windows 10 Technical Preview | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

3 očakávané zmeny v blížiacej sa aktualizácii Windows 10 Technical Preview

Novinky

3 očakávané zmeny v blížiacej sa aktualizácii Windows 10 Technical Preview

V novej verzii Windows 10 Technical Prieview pribudne niekoľko noviniek, z ktorých vyberáme pre vás  tri najlepšie. Podľa dostupných informácií by sme sa mohli konečne dočkať podpory LED diódy, ktorá bude plniť notifikačnú funkciu, inými slovami povedané pomocou podpory LED diód bude možné upozorňovať na ľubovoľné udalosti, ako je napríklad neprijatý hovor, neprečítaná SMS či  e-mail.

windows10

Druhou výraznou zmenou je vzhľad aplikácie „Správy“, ktorý si môžete pozrieť nižšie na obrázku.

windows10_3

A treťou, podľa nás najvýznamnejšou novinkou je ochrana súkromia, ktorá umožní nastavovať prístup jednotlivých aplikácií k dielčím funkciám, ako je napríklad možnosť aplikácií využívania mikrofónu bez vedomia užívateľa, alebo odosielanie dát a podobne.

windows10_2

TIP  Huawei P20 Pro neobstal v teste odolnosti. Pri teste sa nečakane rozbil!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.