3 módy pre GTA 5, ktoré hru spravia realistickejšou | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

3 módy pre GTA 5, ktoré hru spravia realistickejšou

GTA 5

PC hry

3 módy pre GTA 5, ktoré hru spravia realistickejšou

Patríte medzi milovníkov hry GTA 5 alebo si ju chcete nejako oživiť? Tak ste tu správne. Nižšie vám prinášame tri typy na módy, s ktorými hru priblížite bližšie k realite.

Realism Dispatch Enhanced mód pre GTA 5

Ako už z názvu plynie tak tento mód priblíži hru bližšie k realite a to po stránke práva. Vďaka tomuto rozšíreniu totiž pribudnú miestni ako aj federálni policajti, ktorí budú ako inak reagovať oveľa svižnejšie na to čo robíte. Okrem svižnejších reakcií polícia získa aj dodatočné zručnosti, vrátane taktického myslenia, ktoré vám dokáže výrazne znepríjemniť vaše pôsobenie vo svete kriminality.

realism dispatch mod gta 5

Zdroj: gta5-mods.com

Mód stiahneš zo stránky gta5-mods.com.

Fuel Script mód

Bol si už niekedy na pumpe v GTA? Nuž, tak s týmto módom budeš musieť chodiť sem tam natankovať. Totiž mód Fuel Script ti pridá do rozhrania hry spotrebu paliva. Ak si však myslíš, že namiesto toho, aby si išiel natankovať jednoducho ukradneš ďalšie auto tak ťa budeme musieť sklamať. Po tom ako vymeníš auto tak stav paliva budeš mať rovnaký ako si mal v poslednom vozidle.

Fuel mod GTA 5

Zdroj: gta5-mods.com

Mód stiahneš zo stránky gta5-mods.com.

Realistic Damage System

Našim posledným tipom je Realistic Damage System, ktorý už ako asi tušíš z teba spraví „normálneho“ človeka a nie superhrdinu, ktorý vydrží zrážku s autom či niekoľko guliek v hrudi zo zbrane.

Realistic Damage System GTA 5

Zdroj: gta5-mods.com

Mód stiahneš zo stránky gta5-mods.com.

TIP  Fallout: Miami mód prinesie slnko, more, piesok a post apokalypsu. Pozrite si oficiálny trailer, ktorý vábi hráčov

 

Zdroj: vlastný, gta5-mods.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.