3 hry s Minecraft grafikou, ktoré by ste mali mať v mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

3 hry s Minecraft grafikou, ktoré by ste mali mať v mobile

Windows Hry

3 hry s Minecraft grafikou, ktoré by ste mali mať v mobile

Chceli ste sa stať bankovým lupičom niekedy? Ak nie, tak sa budete chcieť ním stať teraz. Prvou hrou, ktorú si predstavíme je MiniChase, v ktorej ovládate auto po lúpeži v banke, avšak nie je to také jednoduché ako to znie. V ceste Vám budú stať desiatky policajných áut, ako aj ďalšie prekážky ako sú napríklad rôzne kužele či záterasy.

Druhou hrou je Escape Fast, ktorá svojou podstatou sa moc nelíši od MiniChase, avšak v tomto prípade nebudete jazdiť v mode „survival“, ale budete mať presne vymedzenú dráhu, kde Vašou úlohou bude dostať sa z bodu A do bodu B. Vo free verzii hra ponúka celkovo 10 levelov.

Poslednou hrou, ktorú si dnes predstavíme je Kingdom Crossing : Crossy Hero, ktorá je veľmi podobná hre Crossy Bird, avšak je oveľa náročnejšia. Prekážky sa hýbu oveľa rýchlejšie, ako aj posúvanie obrazovky, ktoré “nezaostáva” za prekážkami.

crossy

Odkazy na hry: V prípade ak Vás spomínane hry zaujali nájdete ich na nasledujúcich odkazoch  (je možné, že budete musieť zmeniť región na USA).

MiniChase
Escape Fast!

Kingdom Crossing : Crossy Hero

TIP  Kométa zničila legendárny Dusty Depot! Čo všetko prináša nová Season 4 do hry Fortnite?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.