2015 International CES | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

2015 International CES

Novinky

2015 International CES

Dnes štartuje jedna z najväčších udalostí roka CES (Consumer Electronics Show) v americkom Las Vegas. Brány CES-u sú od dnes otvorené pre odbornú verejnosť, pri čom oficiálne otvorenie aj pre ostatných návštevníkov je naplánované na 6. januára. Na miniluročnom CES-e boli predstavené desiatky nových mobilných zariadení (hlavne Adrnoid telefónov, napr. Lenovo A859), tabletov, ďalej boli predstavené prvé hybridné počítače (napr. Lenovo Yoga, Toshiba 5v1,…), nové procesy od Snapdragonu, ktoré nájdeme vo vlajkových lodiach Nokie,  či rôzne gadgedy ako Zubná kefka Kolibree, ktorá sa dokázala spojiť s Vašim smartphonom.

Pozrite si nižšie krátke video noviniek, ktoré by mohol priniesť CES 2015


Sami sme zvedaví čo nám tohtoročný CES prinesie. Samozrejme Vás budeme o tom priebežne informovať.

image

TIP  Intel ukázal brutálne výkonný 28-jadrový procesor s taktom až 5 GHz. Do predaja príde ešte tento rok!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.