12. október bude sviatkom pre hráčov hier. Bude spustený globálny predaj Call of Duty Black Ops 4 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

12. október bude sviatkom pre hráčov hier. Bude spustený globálny predaj Call of Duty Black Ops 4

Novinky

12. október bude sviatkom pre hráčov hier. Bude spustený globálny predaj Call of Duty Black Ops 4

12. október bude sviatkom pre hráčov hier. Bude spustený globálny predaj Call of Duty Black Ops 4

Po týždňoch špekuláciách, ktoré naznačovali, že Activision prinesie pokračovanie hernej série Call of Duty sme sa dočkali oficiálnych informácie, ktorá potvrdzuje tieto zákulisné “klebety”.

Call of Duty Black Ops 4 príde v v októbri tohto roka

Informácie behajúce zákulisím v týchto dňoch potvrdila samotná spoločnosť Activision, ktorá na to využila sociálnu sieť Twitter. V rámci postu uvoľnila oficiálny trailer vrátane  presného dátumu, ktorý odhaľuje globálny predaj hry – 12. október 2018.

Black Ops 4 oficiálne tak príde 12. októbra tohto roku pre Xbox One, PlayStation 4 a PC zariadenia. Zároveň 17. mája sa bude konať komunitný kemp, v rámci ktorého sa dozvieme ďalšie informácie týkajúce sa tejto hry.

Zdroj: Twitter, vlastný

TIP  NÁVOD | Ako získať kontrolu nad inštaláciou aplikácií z rôznych zdrojov vo Windowse

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.