12. október bude sviatkom pre hráčov hier. Bude spustený globálny predaj Call of Duty Black Ops 4 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

12. október bude sviatkom pre hráčov hier. Bude spustený globálny predaj Call of Duty Black Ops 4

Novinky

12. október bude sviatkom pre hráčov hier. Bude spustený globálny predaj Call of Duty Black Ops 4

12. október bude sviatkom pre hráčov hier. Bude spustený globálny predaj Call of Duty Black Ops 4

Po týždňoch špekuláciách, ktoré naznačovali, že Activision prinesie pokračovanie hernej série Call of Duty sme sa dočkali oficiálnych informácie, ktorá potvrdzuje tieto zákulisné “klebety”.

Call of Duty Black Ops 4 príde v v októbri tohto roka

Informácie behajúce zákulisím v týchto dňoch potvrdila samotná spoločnosť Activision, ktorá na to využila sociálnu sieť Twitter. V rámci postu uvoľnila oficiálny trailer vrátane  presného dátumu, ktorý odhaľuje globálny predaj hry – 12. október 2018.

Black Ops 4 oficiálne tak príde 12. októbra tohto roku pre Xbox One, PlayStation 4 a PC zariadenia. Zároveň 17. mája sa bude konať komunitný kemp, v rámci ktorého sa dozvieme ďalšie informácie týkajúce sa tejto hry.

Zdroj: Twitter, vlastný

TIP  Nepremeškaj ponuku na tohto drona s FULL HD kamerou, dvomi batériami a viacerými funkciami, ktoré ocenia nie len začiatočníci

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.